Teraz jest dobry moment na zakup smartfona z rodziny Moto G5

Smartfony z rodziny Motorola Moto G5 to jedne z najciekawszych modeli z tzw. średniej półki. Jeśli macie w planach zakup jednego z nich, to warto zrobić to teraz, w ramach specjalnej, świątecznej promocji.

Nie od dziś wiadomo, że Motorola znakomicie odnajduje się na rynku urządzeń ze średniej półki – potwierdzaliśmy to wielokrotnie w testach urządzeń z rodziny Moto G5. Świeżutka recenzja Motoroli Moto G5S Plus pokazała, że mamy do czynienia ze smartfonem wyposażonym w świetny aparat i bardzo pojemną baterię, która powinna wystarczyć nawet na 2,5 dnia pracy sprzętu. Warta uwagi jest także Motorola Moto G5S, która w cenie poniżej 1000 złotych oferuje bardzo dobrą jakość wykonania, 3 GB pamięci RAM oraz bardzo pojemną baterię. Motorola Moto G5 Plus to z kolei sprzęt z bardzo przyzwoitym ekranem, płynnym działaniem systemu oraz czytnik linii papilarnych.

Jak więc widzicie, wybór sensownych smartfonów w przyzwoitej cenie jest więc naprawdę spory i zakup praktycznie każdego z nich jest dobrym wyborem. Teraz, w przedświątecznej zawierusze, jest on jeszcze bardziej wart uwagi. Motorola wystartowała bowiem z promocją, w ramach której kupując smartfony z rodziny Moto G5 możemy otrzymać bardzo ciekawy dodatek. To stylowe słuchawki Motorola Pulse 2, charakteryzujące się wysoką głośnością oraz szerokim pasmem przenoszenia – w normalnej sprzedaży możemy dostać te słuchawki za ok. 90-100 złotych.

Smartfony w promocyjnym zestawie możemy zakupić w kilku różnorodnych elektromarketach – sieciach retail RTV Euro AGD, Media Markt, Saturn, Media Expert, Komputronik, X-kom, Neonet, a także u operatorów komórkowych Play, T-Mobile, Plus oraz Orange. Promocja potrwa do 31 grudnia 2017 roku.

źródło: Motorola


Source link

Recommended Posts

Leave a Comment